Sorbonne Nouvelle jesienią

Front nowoczesnego budyneku Sorbonne-Nouvelle
Nowoczesny budynek Sorbonne-Nouvelle zaprojektowany przez Christiana de Portzamparc fot. Anna Hućko

W dniach 9-13 października 2023 roku mgr Anna Hućko miała możliwość odwiedzić paryski uniwersytet Sorbonne Nouvelle, partnera UMK w konsorcjum Young Universities for the Future of Europe YUFE.

Nasza reprezentantka poprowadziła zajęcia dla studentów Sorbonne Nouvelle na temat Effective Written Communication. Wizyta u francuskich partnerów była również okazją do wymiany doświadczeń z zakresu nauczania języków obcych i tworzenia nowych sylabusów do kursów specjalistycznych. Podczas licznych spotkań omawiano również możliwości zacieśnienia współpracy pomiędzy wykładowcami obu uniwersytetów.

galeria zdjęć

Nowoczesny budynek Sorbonne-Nouvelle . Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. studenci w ławkach podczas zajeć. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Anna Hućko oraz władze uczelni na tle wejścia do bibiloteki. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Od lewej: mgr Anna Hućko, UCJO, UMK, Prof. Aliyah Morgenstern, Zastępca Rektora na Europę (Uniwersytet Sorbonne Nouvelle). Kliknij, aby powiększyć zdjęcie.