Legal Issues in Business - Podcasting Project

Slajd tytułowej strony prezentacji konkursu fot. Agnieszka Pawlikowska

W dniach 10-14 października 2022 przedstawicielka SPNJO UMK, mgr Agnieszka Pawlikowska odwiedziła Masaryk University w Brnie (https://www.muni.cz/en) w ramach grantu KA103 Erasmus+.

Podczas spotkań z przedstawicielką Language Centre, Faculty of Law Division MUNI, mgr. Štěpánka Bilová, Ph.D. podsumowane zostały projekty realizowane w latach 2019/20 i 2020/21 przez polskich i czeskich studentów prawa: „Ask a Student from Another Country – Comparative Law Presentation Project” oraz „Legal Issues in Business – Podcasting Project”. Dużo uwagi poświęcono omówieniu obecnej edycji projektów oraz nowemu przedsięwzięciu adresowanemu do studentów administracji „Job Interviews – Your Journey to Employability”. Studentom uczestniczącym w projektach jak i kadrze zaangażowanej w ich realizację życzymy sukcesów i dużo satysfakcji.