31st IATEFL Poland International Conference

na zdjęciu znajdują się gadżety konferencyjne (torba, smycz, długopis, identyfikator) oraz program konferencji na poszczególne dni
gadżety konferencyjne oraz program konferencji fot. Anna Hućko

W dniach 16-18 października przedstawicielki SPNJO UMK, mgr Magdalena Bożenko-Kęska i mgr Anna Hućko  uczestniczyły w 31szej Międzynarodowej Konferencji IATEFL w Poznaniu.

Towarzyszącym mottem spotkań było budowanie pozytywnej relacji pomiędzy nauczycielem, a uczniem, która wspomaga proces uczenia się, nacisk na komunikację również w kontekście nauczania gramatyki. Dla naszej jednostki szczególnie istotnym było spotkanie pt. Teaching foreign languages in higher education, które dało możliwość wymiany cennych doświadczeń oraz uwag pomiędzy przedstawicielami centrów językowych uczelni wyższych w naszym kraju.