Piąta edycja Forum Uniwersyteckich Ośrodków Nauczania Języków Obcych FOR-UNI

fot. Wacław Ligman

27.05.2022 odbyła się piąta edycja Forum Uniwersyteckich Ośrodków Nauczania Języków Obcych FOR-UNI, w Centrum Języków Obcych Uniwersytetu Gdańskiego.

Spotkanie było prowadzone przez Dyrektor Centrum Języków Obcych UG, mgr Alinę Swebocką. UMK było reprezentowane przez Adama Czajkowskiego, Dyrektora SPNJO i Joannę Wińską, Zastępcę Dyrektora.

W Forum uczestniczyli przedstawiciele jedenastu polskich uczelni: Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, Uniwersytetu Warszawskiego, Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, Uniwersytetu Wrocławskiego, Uniwersytetu Rzeszowskiego, Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie, Uniwersytetu Łódzkiego, Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie, Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz Uniwersytetu Gdańskiego.

Adam Czajkowski podzielił się z zebranymi głównymi założeniami autorskiego projektu SPNJO, FUTURO II, obejmującego nauczanie języków obcych we współpracy z sektorem gospodarczym.

Pełne informacje o spotkaniu na: https://cjo.ug.edu.pl

galeria zdjęć

Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie.