Kontakt ul. Gagarina 11, 87-100 Toruń
tel.: +48 56 6114212
+48 56 6114213
e-mail: ucjo@umk.pl

Zasady rejestracji na zajęcia

Zasady rejestracji na zajęcia z języków obcych w UCJO

  1. Na wszystkie zajęcia z języków obcych w części toruńskiej Uniwersytetu Mikołaja Kopernika obowiązują zapisy przez Internet pod adresem: https://rejestracje.umk.pl/
  2. Aby zalogować się do systemu należy założyć konto pocztowe na Uczelnianym Serwerze (dotyczy to w szczególności wszystkich studentek i  studentów rozpoczynających w tym roku studia w toruńskiej części UMK) poprzez stronę internetową: http://www.uci.umk.pl/
  3. Niezarejestrowanie się na zajęcia z języków obcych skutkuje konsekwencjami wynikającymi z Regulaminu Studiów.
  4. Aby uczestniczyć w lektoratach oferowanych przez UCJO, należy zarejestrować się na zajęcia przez  Internet w ramach rejestracji żetonowej. Osoba, która nie jest zarejestrowana na zajęcia w systemie USOS, nie ma prawa w nich uczestniczyć. Dotyczy to zarówno studentek i studentów kontynuujących naukę, jak i zapisujących się na zajęcia po raz pierwszy.
  5. Wszystkie studentki i wszyscy studenci, którzy zarejestrują się na zajęcia w semestrze zimowym, zostaną automatycznie przerejestrowani w USOSie na semestr letni.
  6. Godziny i miejsce odbywania zajęć mogą ulec zmianie, prosimy więc o ich ostateczne zweryfikowanie przed rozpoczęciem zajęć.
  7. Wyrejestrowanie z zajęć jest możliwe wyłącznie przez stronę: https://rejestracje.umk.pl/