Kontakt ul. Gagarina 11, 87-100 Toruń
tel.: +48 56 6114212
+48 56 6114213
e-mail: ucjo@umk.pl

Inne języki

Kurs języka norweskiego online, poziom A1

„Kurs języka norweskiego w toruńskim SPNJO polecam każdemu, kto ma w sobie odrobinę chęci i wolnego czasu.

Zaczynając z zerową wiedzą na temat języka norweskiego, w ciągu dwóch semestrów rozwinąłem ją na tyle, by samodzielnie posłużyć się norweskim w prostych, życiowych sytuacjach.

Zajęcia odbywają się w przyjaznej atmosferze, pod okiem bardzo dobrze przygotowanego lektora – Pani Kasi.

Na zajęcia zawsze przychodzę z chęcią i szczerze polecam naukę tego języka w SPNJO.”

~ Witold

 

”Po roku kursu języka norweskiego w SPNJO UMK, mogę z czystym sumieniem go polecić! Kurs spełnił wszystkie moje oczekiwania. Wszelkie zagadnienia są tłumaczone w sposób zrozumiały i przejrzysty. Lektorka Kasia zawsze gotowa jest szczegółowo odpowiedzieć na wszelkie pytania i ciekawie opowiada o kulturze Norwegii.

Nauka nie jest monotonna ze względu na wykorzystanie wielu różnych źródeł. Krótkie powtórki pozwalają utrwalić materiał, a z każdej lekcji wychodzi się z nową wiedzą i zapałem do kolejnych zajęć. Tempo pracy dostosowane do uczestników zajęć jest odpowiednie, a dzięki naciskowi na każdy aspekt języka – zarówno czytanie i pisanie, jak i mówienie, słuchanie, prawidłową wymowę, słownictwo oraz gramatykę – nie ma się poczucia zaniedbania żadnego z tych obszarów.

~Dagmara

 

„…Zajęcia naszej grupy odbywają się zdalnie z wykorzystaniem odpowiednich platform. Mimo trudności związanych z pandemią zajęcia on-line prowadzone są w sposób bardzo profesjonalny i efektywny. Lektorka jest w mojej ocenie wzorem osoby prowadzącej kursy z języków obcych. Jest zawsze profesjonalnie przygotowana do zajęć, przygotowane do zajęć materiały są czytelne, a także są udostępniane grupie po zajęciach. Ćwiczenia na zajęciach obejmują naukę gramatyki, słownictwa, pisania, czytania, słuchania, a co najważniejsze – również mówienia.

Jestem również bardzo zadowolona z realizacji kursu od strony formalności. Opłata nie jest wysoka, możliwe jest uzyskanie zniżki dla studentów lub absolwentów UMK, a także rozłożenie płatności na wygodne raty. Kontakt ze Studium jest bezproblemowy i można liczyć na szybkie uzyskanie odpowiedzi jeśli pojawią się jakieś wątpliwości bądź problemy.

Podsumowując, uważam, że w SPNJO otrzymujemy najwyższą jakość nauczania w bardzo korzystnej (zwłaszcza na studencką kieszeń) cenie…”

~Justyna