Język prawniczy – angielski – TOLES HIGHER

Kurs: język angielski prawniczy TOLES HIGHER Revision – intensywny

poziom B1/B2

Kurs adresowany jest do wszystkich studentek i studentów, doktorantek i doktorantów prawa oraz pracownic i prawników, dla których ważne jest uzupełnienie kwalifikacji prawniczych o specjalistyczne umiejętności językowe. Kurs umożliwia działanie i porozumiewanie się w różnych sytuacjach zawodowych, przygotowuje do pracy w instytucjach współpracujących z firmami zagranicznymi oraz w firmach międzynarodowych, umożliwia czynną codzienną komunikację w obcojęzycznym środowisku zawodowym oraz stanowi przygotowanie do egzaminu TOLES Higher. Konstrukcja kursu pozwala z sukcesem zdać egzamin i płynnie przejść do następnego etapu zaawansowania.

Łączna liczba zajęć wynosi 25 godzin (1 x tydz./1 sem.).

Kurs rozpoczyna się w: październiku i w marcu.

Oferujemy możliwość płatności w ratach.

Po zakończeniu zajęć uczestniczki i uczestnicy otrzymają  bezpłatne świadectwo ukończenia kursu oraz 1 punkt ECTS.

Kurs: język angielski prawniczy TOLES HIGHER

poziom B1/B2

Kurs adresowany jest do wszystkich studentek i studentów, doktorantek i doktorantów prawa oraz pracownic i pracowników, dla których ważne jest uzupełnienie kwalifikacji prawniczych o specjalistyczne umiejętności językowe. Kurs umożliwia działanie i porozumiewanie się w różnych sytuacjach zawodowych, przygotowuje do pracy w instytucjach współpracujących z firmami zagranicznymi oraz w firmach międzynarodowych, umożliwia czynną codzienną komunikację w obcojęzycznym środowisku zawodowym oraz stanowi przygotowanie do egzaminu TOLES Higher. Konstrukcja kursu pozwala z sukcesem zdać egzamin i płynnie przejść do następnego etapu zaawansowania.

Łączna liczba zajęć wynosi 75 godzin (2 x tydz./1,5 sem.)

Kurs rozpoczyna się w październiku i kończy w kwietniu.

Oferujemy możliwość płatności w ratach.

Po zakończeniu zajęć uczestniczki i uczestnicy otrzymają bezpłatne świadectwo ukończenia kursu oraz 3 punkty ECTS.

Kurs: język angielski prawniczy TOLES ADVANCED

poziom B2/C1

Kurs adresowany jest do wszystkich studentek i studentów, doktorantek i doktorantów prawa oraz pracownic i pracowników, dla których ważne jest uzupełnienie kwalifikacji prawniczych o specjalistyczne umiejętności językowe. Kurs prawniczego języka angielskiego na poziomie B2/C1 jest kursem przygotowującym do międzynarodowego egzaminu z angielskiego języka prawniczego TOLES Advanced. Przerabiany materiał stanowi podstawę do dobrego funkcjonowania w różnych sytuacjach zawodowych, przygotowuje do pracy w instytucjach współpracujących z firmami zagranicznymi oraz w firmach międzynarodowych i instytucjach unijnych.

Łączna liczba zajęć wynosi 100 godzin (2 x tydz./2 sem.).

Kurs rozpoczyna się w październiku i kończy w maju.

Oferujemy możliwość płatności w ratach.

Po zakończeniu zajęć uczestniczki i uczestnicy otrzymają bezpłatne świadectwo ukończenia kursu oraz 4 punkty ECTS.